CCB CONSTRUCTION S.R.O.
ROHÁČOVA 145/14
130 00 PRAHA 3
CZECH REPUBLIC

Dům CCB 1

Prosvětlená dvoupatrová rodinná vila s dvougaráží, unikátní dispozicí a moderní architekturou. Dům je navržen v moderním stylu s plochou střechou, velkými okny a vzdušnými prostory. Co se týká pohodlí, prostornosti, úložných prostorů a luxusu, je tento dům téměř bez kompromisů. Přízemí dominuje kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem propojené v jedné velké 5,5 metrů vysoké místnosti. Tento prostor je prosvětlený obrovskými okny a prosklenými dveřmi na zahradu.

Pobývat zde je jako sedět pod širým nebem, obklopen přírodou, denním světlem a vůní lesa...to vše ale v pohodlí domova. Další unikátní místo v přízemí je ložnice, která kromě nadstandardní velikosti a přístupu přímo na zahradu, disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem pro dva, saunou, a nekonečně velkou šatnou.

V druhém patře je velká část podlahové plochy vyhrazena dechberoucímu salónku. Ten slouží jako společenský prostor nebo odpočinková a relaxační zóna. Díky výškové pozici, vzdušnému, otevřenému prostoru a prosvětlení bude toto místo bezesporu nejoblíbenější v celém domě.

Ať už bude sloužit ke sledování domácího kina, posezení s rodinou a přáteli nebo jen pro čtení knih či práci na počítači. Na patře jsou také další tři velké pokoje/ložnice se dvěma koupelnami. Každý z těchto pokojů má vlastní přístup na terasu. Na celé horní patro je díky venkovnímu schodišti možné přistupovat bez nutnosti procházet přízemím. To jistě ocení například dospělé děti nebo návštěvy.

 

Parametry domu dispozice: 5 + 1, dvougaráž obytná plocha 1.NP: 135 m2 obytná plocha 2.NP: 117,9 m2 obytná plocha
CELKEM:: 252,9 m2 délka = 15,0 m šířka = 11,2 m výška = 6,0 m

Zanechte nám email pro zaslání podkladů a novinek

Dům CCB 2

Jednopodlažní rodinný dům ve stylu “bungalov“ je dispozičně rozvržený tak, aby vznikaly velké prosvětlené místnosti a zároveň nabízel dostatek soukromí a úložných prostorů.

Dominantou domu je velká vstupní chodba, z které je přístup do všech hlavních místností. Do obývacího pokoje jsou z chodby vstupy dva skrze velké prosklené posuvné dveře. To umožňuje celý prostor ještě více propojit a i chodbu skrze obývací pokoj prozářit denním světlem.

 

Ložnice je jistě splněný sen mnoha párů. Nabízí nadstandardní velikost, mnoho skříní a úložných prostorů, velké prosklené dveře na zahradu a také vlastní koupelnu se sprchovým koutem pro dva. Z chodby je vstup také do dalších dvou pokojů, které jsou oba dostatečně prostorné pro odrostlé děti. V případě potřeby je možné tyto pokoje rozdělit na tři až čtyři menší obytné místnosti.

Dům je tedy ideální pro rodinu, která se ráda druží, miluje přírodu, slunce, velkorysé prostory, minimalismus a moderní desing, zároveň ale požaduje maximálně jednoduchý a finančně dostupný rodinný dům.

 

Parametry domu dispozice: 4 + 1 (až 6 + 1) obytná plocha celkem: 171 m2 délka = 17,0 m šířka = 13,0 m výška = 4,3 m

Zanechte nám email pro zaslání podkladů a novinek

Dům CCB 3

Prostorná moderní vila vhodná pro rovný terén. Její předností je horizontální i vertikální propojení obytných místností do krásného monumentálních prostoru, který je plně prosvětlen denním světlem a je propojen se zahradou.

Dům disponuje jednou ložnicí (master bedroom), dále dvěma pokoji, třemi koupelnami, saunou, technickou místností a v neposlední řadě je na každém patře šatna, která zajistí dostatek úložných prostor.

 

Středobodem domu je prostorná kuchyně s jídelnou propojená s obývacím pokojem. Nad tímto prostorem je otevřená galerie s relaxačními zónami. Odtud je přístup do dalších pokojů a koupelen.

 

Diky důmyslně promyšlené dispozici je v domě dostatek prostoru pro velkou rodinu s dětmi. Velkorysé prostory zase zajistí pocit volnosti, nespoutanosti a maximální propojení s přírodou.

 

Parametry domu dispozice: 5 + 1 obytná plocha 1.NP: 132,4 m2 obytná plocha 2.NP: 110,9 m2 obytná plocha celkem: 243,3 m2 délka = 16,9 m šířka = 9,6 m výška = 6,4 m

Zanechte nám email pro zaslání podkladů a novinek
AdobeStock_83061936.jpeg

KONTAKTUJTE NÁS

+420 602 773 888